LAT  |  EST
  |   SONY   |   ATBALSTS   |   facebook

Pēdējie jaunumi


Sony saņem četras TIPA godalgas


Priecīgas ziņas Sony ierīču un tehnoloģiju mīļotājiem – respektablā “Tehnisko attēlu preses asociācija” (TIPA) atzinīgi novērtējusi Sony inovācijas un veiktspēju digitālās attēlveidošanas nozarē, piešķirot četras TIPA balvas. To skaitā ir arī nozīmīgais apbalvojums kategorijā “Labākā fotoattēlu inovācija” reālā laika izsekošanas tehnoloģijai.

Labākā fotoattēlu inovācija: Reālā laika izsekošanas tehnoloģija (Real-Time Tracking Technology) 
Tā ir ievērojama sistēma – jauns  līmenis, runājot par AF tehnoloģijas ātrumu un precizitāti. Sistēma izmanto mākslīgo intelektu (AI) un “iemācīto” informāciju par objektiem, ieskaitot krāsu, spilgtumu, attālumu, kā arī sejas un acu tipus, lai saglabātu fokusu bez nepieciešamības mainīt AF režīmus. 

Labākā pilnkadra profesionālā kamera: α7R IV

Alpha 7R IV apvieno vidēja formāta līmeņa attēla kvalitāti ar ātru fotografēšanu, ārkārtīgi ātru fokusēšanu, kā arī neskaitāmiem dizaina, savienojamības un lietojamības uzlabojumiem.

Labākā APS-C kamera: α6600
Sony α6600 ir ideāli piemērota tiem, kuriem nepieciešama kompakta ierīce, ar kuru brīvi pārvietoties, vienlaikus ietverot plaša spektra funkcijas kā fotografēšanai, tā video uzņemšanai.  

Labākā kompaktā kamera: RX100 VII
RX100 VII nepārprotami ir pievilcīgs tiem, kas meklē kabatas formāta kameru ar iebūvētu objektīvu, ietverot pilnu attēlveidošanas iespēju klāstu un konkurējot ar profesionālajām kamerām. 

 

Sagatavoja:
Ieva Līcīte
Zīmola komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijā
Ieva.Licite@sony.com