Sony paplašina objektīvu klāstu ar FE 70-200MM F4 Macro G OSS II

A bird flying in the airDescription automatically generated

 

Sony FE 70-200MM F4 Macro G OSS II (SEL70200G2) telefoto tālummaiņas objektīvs ir jaunākais papildinājums Sony E-mount objektīvu klāstā, kas apvieno kompaktu un vienkāršu dizainu, piedāvājot pasaulē pirmo pusmakro attēlu uzņemšanas iespēju ar maksimālo palielinājumu 0,5x visā tālummaiņas diapazonā. 

 

Šis objektīvs var lepoties ar īpaši plašu 70-200mm tālummaiņas diapazonu kompaktā un ērtā pilna kadra objektīvā ar nemainīgu F4 diafragmu visā tālummaiņas diapazonā. Ar iespaidīgo G Lens attēla kvalitāti, precizitāti un autofokusu ar izsekošanas funkciju, kā arī gudru dizainu maksimālai mobilitātei un lietojamībai, šis jaunais objektīvs noderēs dažādām mākslinieciskām izpausmēm. Turklāt ar atsevišķi iegādājamo adapteri ir iespējama gan supertelefoto uzņemšana līdz 400 mm, gan reāla izmēra (1:1) makro palielinājums. 

 

 

Šis būs jau 50. pilna kadra E-mount objektīvs no plašā Sony objektīvu klāsta. Sony turpina izstrādāt jaunus objektīvus, lai apmierinātu prasības un maksimāli palielinātu radošās izteiksmes iespējas,  tādēļ E-mount modeļu klāsts aptver gan pilna kadra, gan APS-C izmēra formātus.

 

Daudzpusīgs, kompakts un pielāgojams modelis izciliem kadriem 

 

FE 70-200MM F4 Macro G OSS II objektīva lēcas kopējais garums ir 149 mm, turklāt svars vien 794 g, tādēļ jauno tālummaiņas objektīvu iespējams ērti ņemt līdzi un izmantot dažādiem mērķiem, sākot ar dinamisku sporta notikumu iemūžināšanu, ainavām, savvaļas putnu darbībām, līdz pat detalizētiem tuvplāniem.

 

 

Diapazonā no 70 mm līdz 200 mm, objektīvs nodrošina pasaulē pirmo pusmakro attēla uzņemšanas funkciju ar maksimālo palielinājumu 0,5x visā tālummaiņas diapazonā. Uzlabotās asfēriskās lēcas nodrošina vienmērīgi izcilu izšķirtspēju un kontrastu. Turklāt ED (īpaši zemas dispersijas) stikls aizsargā pret hromatisko aberāciju. Objektīvs ir ērti savienojams ar pielāgojamu adapteri (SEL20TC), kas ļaus uzņemt supertelefoto līdz 400 mm un notvert tālumā esošus objektus.

 

Ātrs autofokuss un fantastiskas video filmēšanas iespējas

 

 

Sony unikālais un dinamiskais XD Linear response palielina autofokusa ātrumu līdz pat 20%. Linear Response manuālais fokuss nodrošina, ka fokusa gredzens tieši un lineāri reaģē uz niansētu vadību, veicot manuālu fokusēšanu, un neatkarīgais apertūras gredzens piedāvā tiešu, intuitīvu apertūras vadību. Savienojumā ar α1 korpusu, ir iespējams uzņemt sērijveida kadrus ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. Savukārt SteadyShot funkcija MODE3 optimizē un koriģē kameras vibrēšanu, nodrošinot stabilitāti brīžos, kad tiek uzņemti kustīgi objekti.

 

Intuitīva darbība un augsta uzticamība drošai lietošana dažādos apstākļos

 

Sony FE 70-200MM F4 Macro G OSS II objektīvs nodrošina intuitīvu un drošu darbību, pateicoties papildus fokusa diapazona ierobežotāja slēdzim DMF, kas spēj veikli pārslēgties no AF (automātiskais fokuss) uz MF (manuālais fokuss). Turklāt komplektācijā iekļautais noņemamais statīva stiprinājums nodrošina stabilitāti supertelefoto un makro jeb tuvplānu uzņemšanas laikā.

Visbeidzot, FE 70-200MM F4 Macro G OSS II objektīvam ir putekļu un mitruma izturīgs dizains, un priekšējam objektīva elementam ir fluora pārklājums, kas atgrūž pirkstu nospiedumus, putekļus, ūdeni, eļļu un citus netīrumus, kas samazina attēla kvalitāti.

 

Cena un pieejamība

 

Jaunais FE 70-200MM F4 Macro G OSS II objektīvs būs pieejams 2023. gada jūlijā pie autorizētiem Sony produktu izplatītājiem. Tā aptuvenā cena būs 2000 eiro.

Vairāk informācijas: https://center.lv/lv/sony/Fotokameras/Objektivi/4169-70-200mm-F4-G-II-E-mount-pilna-kadra-objektivs-SEL